"Зоряний" нещодавно вирвався з "окупацiї", а "Довженко", мабуть, довго житиме в приймах у "Казино"
Пiсля хвилювань - надiя
Одного разу почув по радiо повiдомлення: у Києвi мають намiр вiдкрити кiлька нових кiнотеатрiв. Погодься, читачу, на сьогоднi це не рядова новина. Бо багато з цих закладiв, як i чимало промпiдприємств-побратимiв по нещастю, геть занепали, перетворилися на ринки, виставки тощо.
Узяти хоча б кiнотеатр iм. О. Довженка. Якi тiльки в ньому посередницько- торговельнi установи не працювали? А останнiми роками на фасадi примiщення глумливо хизується напис "Казино".
А може, то лише зовнiшня вивiска, а всерединi все-таки десь "живе" Олександр Довженко зi своїми свiтового рiвня кiнофiльмами?
...Серед бiлого дня на порозi передi мною стали два кремезнi хлопцi. Пояснюю, хто я й що мене цiкавить. Вiдчуваю, мiй вiзит їм не до вподоби i без чийогось дозволу вони всередину не пропустять. Уже приготувався було до вiдступу, щоб потiм "узяти" цю комерцiйну цитадель з "пiдмогою". Та молодий чоловiк, у по- модному дiрявих штанях на колiнах, котрий сидiв у крiслi фойє, дозволяє їм пропустити мене i люб'язно запрошує сiсти поруч. Насторожуюся: "Чи не "прийомчик" це у них такий? Пропустити - пропустили, а коли випустять звiдси?" Мимоволi напружуюся, готуюся до непередбачуваного.
Та, на моє здивування, спiврозмовник, а вiн, з'ясовується, наближений до нового власника цього закладу, скаржиться: казино не дає очiкуваного прибутку. Тож, щоб кiлькiсть клiєнтiв зросла, щойно значно зменшили цiни. А головне, щоб я заспокоївся, повiдомив, що господар (на той час його не було на мiсцi) вишукує кошти для завершення облаштування на другому поверсi залу кiнотеатру i входу до нього збоку, лiвiше вiд центрального, казиновського. Це станеться невдовзi.
Посвiтлiшало, полегшало трохи. Є надiя, що хоч у "приймах" у казино, хоч у пристосованому залi оживе iм'я класика українського кiно.
Новобудови - вбудови
Генеральний директор комунального об'єднання "Київкiно" Олена Макарова вi ...
Читать далее